Skontaktuj się z nami 🙋‍♀️ czekamy na Ciebie

📩 warszawa@ksztaltosfera.pl 📞 604 496 321

Modelowanie ramion, wyszczuplanie ramion, ujędrnianie ramion, jaki zabieg na ramiona?

Internet jest pełen pytań o dobry zabieg z kategorii modelowanie ramion, w Warszawie lub gdziekolwiek indziej. 

W tym artykule pokażemy wam nasze podejście do modelowania ramion i ... efekty jakie osiągają Klientki w naszym warszawskim gabinecie. 

modelowanie ramion warszawaModelowanie ramion - efekt po serii nieinwazyjnych zabiegów (źródło: KształtoSfera)

Jeżeli nie macie czasu na czytanie zadzwońcie 📞 +48 604 496 321 lub napiszcie 📩 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - odpowiemy na wszystkie pytania i zarezerwujemy termin wizyty 🙂

Modelowaniem ramion zajmujemy się w Warszawie od 2007 roku - to już 17 lat. Przetrenowaliśmy większość dostępnych zabiegów, VelaSmooth, UltraShape, VelaShape, Hifu, CoolTech Kriolipoliza, BodyFX, Plus by InMode, Radiofrekwencja Mikroigłowa, ThermoLift 3D... Nie znaleźliśmy idealnego zabiegu, ale... znaleźliśmy sposób jak połączyć najlepsze z nich tak, żeby uzyskać bardzo dobry efekt.

Modelowanie ramion wymaga jednoczesnego oddziaływania na tkankę tłuszczową i skórę. Potrzeby i sposoby ich zaspokajania należy dopasować do konkretnego przypadku. Młoda osoba, o jędrnej, elastycznej skórze potrzebuje silnego zabiegu redukującego tkankę tłuszczową i dobrego drenażu. Osoby starsze zazwyczaj będą potrzebowały dołożyć do tego silny zabieg ujędrniający skórę. Te, którym udało się zgubić nadmiar kilogramów mogą zrezygnować z elementu "odchudzającego" i skupić się na poprawie jakości skóry. Wszystko to można osiągnąć metodami bezinwazyjnymi, trzeba mieć tylko świadomość, że to nie będzie pojedynczy zabieg tylko seria spotkań  i kilka, kilkanaście zabiegów.

Modelowanie ramion w KształtoSferze

W KształtoSferze pracujemy z naszymi Klientami indywidualnie, dobierając zabiegi tak, żeby uzyskać maksymalnie dobry, trwały efekt.

modelowanie ramion warszawa kształtosfera
Modelowanie ramion (źródło: KształtoSfera)

Najczęściej, tam gdzie potrzebujemy silnej redukcji tkanki tłuszczowej korzystamy z zabiegów BodyFX i Krioipolizy. Oba te zabiegi dają trwały efekt wyszczuplenia ramion i nie wymagają rekonwalescencji. BodyFX sprawdza się świetnie tam, gdzie potrzebujemy precyzyjnego modelowania ramion i ilość tłuszczu jaki musimy usunąć jest niewielka. Dla bardziej otłuszczonych ramion często korzystamy z Kriolipolizy. Na efekty obydwu zabiegów trzeba poczekać dłużej niż na efekty liposukcji, ale nie ma rekonwalescencji i istotnego ryzyka.

Kriolipoliza bez istotnego ryzyka? Tak wiemy, że Kriolipoliza ma teraz złą prasę, wiemy, że bywały problemy ale... w Polsce to były 2 przypadki na 20 tysięcy wykonanych procedur - nie wiem czy jest wiele bezpieczniejszych procedur na rynku, w każdym razie spośród tych skutecznych.

Modelowanie ramion to także drenaż. W tym zakresie zdajemy się na Endermologię. LPG Alliance, gdy jest dobrze wykorzystywany robi tutaj prawdziwe cuda. Endermologia to pozornie proste urządzenie i nawet my nie zdawaliśmy sobie sprawy jak duży wpływ na efekty zabiegu ma użytkownik, do momentu, aż nasi Klienci uświadomili nas, że 1 zabieg w KształtoSferze to jak 5 w innych gabinetach 🙂

Jeżeli trzeba ujędrnić skórę (85% przypadków) to korzystamy z niezwodnego aplikatora InMode do ujędrniania ramion - Plus, lub Radiofrekwencji Mikroigłowej gdy problem jest większy.

Ostateczną decyzję odnośnie tego jakie zabiegi zostaną wykonane podejmujemy zawsze w trakcie konsultacji w naszym Gabinecie - Filtrowa 30/28 Warszawa. Każdy z naszych klientów jest inny, ma inną skórę, więcej lub mniej tkanki tłuszczowej, która jest bardziej lub mniej zbita...

Zabieg na ramiona warszawa odchudzanie ujędrnianie

Zabieg na ramiona Warszawa (źródło: KształtoSfera)

Czy nie ma innych sposobów na ramiona?

Oczywiście, że są.

Można decydować się na zabiegi inwazyjne modelowania ramion - my ich nie wykonujemy i nie rekomendujemy, ale z pewnością mogą one dać dobry rezultat i mniej trzeba czekać na efekty. Z drugiej strony czeka nas długa rekonwalescencja i potencjalne problemy, które zawsze mogą się pojawić przy tak silnej ingerencji w organizm.

Liposukcja to szybki sposób na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale.. nie poprawi jakości skóry. Mamy sporo pacjentek, które po liposukcji trafiają do KształtoSfery, żeby ujędrnić skórę. Liposukcja plus KształtoSfera to dobry pomysł.

Inna opcja w kategorii modelowanie ramion to zabiegi liposukcji wspomaganej RF - tu warto zwrócić uwagę na zabiegi BodyTite, które są lepsze od klasycznej liposukcji, skutecznie redukują nadmiar skóry, ale... nadal wysoce inwazyjne i wymagają rekonwalescencji.

Nie ma jednego dobrego zabiegu ani jednego dobrego wyboru - no, może poza wyborem KształtoSfery🙂🙂🙂