Skontaktuj się z nami 🙋‍♀️ czekamy na Ciebie

📩 warszawa@ksztaltosfera.pl 📞 604 496 321

Modelowanie Sylwetki - krótki przewodnik po naszych zabiegach na ciało - zapraszamy


modelowanie sylwetki zabiegi warszawa wrocalaw poznan

Modelowanie Sylwetki - nowoczesne zabiegi odchudzające/wyszczuplające pozwalają w szybko i bezpiecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmienić proporcje sylwetki, zlikwidować cellulit.

Czy to trudne? nie jeżeli skorzystacie Państwo z tego artykułu -  Modelowanie sylwetki - przewodnik

Żeby skutecznie modelować sylwetkę należy spełnić jeden podstawowy warunek - znaleźć profesjonalny gabinet.

Profesjonalny gabinet Modelowania Sylwetki, musi spełnić troszkę więcej warunków :)

 

  • dysponować szerokim asortymentem markowych urządzeń - w przeciwnym wypadku okaże się, że to jedyne jakie gabinet posiada będzie pasowało, niezależnie od tego jaka jest potrzeba Klienta,
  • personel musi być starannie przeszkolony i posiadać odpowiednie certyfikaty wydane przez dystrybutora urządzeń - to jeszcze nie jest gwarancja dobrego rezultatu, ale z pewnością zabieg będzie bezpieczny
  • posiadać duże doświadczenie w zakresie oferowanych zabiegów - doświadczenie pozwala z jednej strony właściwie dobrać urządzenie/zabieg do konkretnej potrzeby, a z drugiej ustalić optymalne parametry zabiegi dla konkretnego Klienta - tego nie zapewni najlepsze szkolenia.

Gratulujemy - Państwo już znaleźli taki gabinet - zapraszamy do naszego przewodnika po świecie modelowania sylwetki, zabiegów odchudzających, wyszczuplających i antycellulitowych. 


 

> Modelowanie Sylwetki -  likwidacja cellulitu (tzw. pomarańczowa skórka), poprawa jakości skóry, ujędrnianie

>> Endermologia - nr 1 w zakresie zabiegów na cellulit na świecie - uznany standard teraz lepszy niż kiedykolwiek - na cellulit, bóle mięśniowe ale także najszybszy sposób na regenerację po treningu.

Endermologia szybko i skutecznie zwalcza cellulit korzystając z najnowszych zdobyczy technologii. Nowa konstrukcja głowicy to zupełnie nowa jakość. Zmotoryzowana klapka, działająca podobnie do kciuka wytrawnego masażysty, wprowadza zupełnie nowy bodziec regeneracyjny. Dzięki klapce zabieg jest skuteczniejszy, bardziej komfortowy i szybszy. 

 

>>> Endermologia - szczegóły

efekty zabiegu endermologia lpg alliance warszawa


>> HIFU CELLULIT - najszybszy zabiegi na cellulit - efekt zobaczysz po każdym zabiegu - ile ich potrzeba to kwestia jakości Twojej skóry i Twoich oczekiwań.

HIFU CELLULIT działa na poziome głębokich warstw skóry i podskórnej tkanki tłuszczowej. W odróżnieniu od zabiegów masujących HIFU - cellulit bazuje na rozbiciu grudek tłuszczu, które są charakterystyczne dla tzw. "pomarańczowej skórki", przy jednoczesnym zainicjowaniu procesów regeneracji włókien kolagenowych tak na poziomie skóry właściwej jak i wiązań włóknistych.

>>>HIFU CELLULIT szczegóły

zabieg antycellulitowy hifu warszawa wroclaw poznan


> Modelowanie Sylwetki - wyszczuplanie sylwetki, odchudzenie większych obszarów ciała

>> Body- nowy zabieg odchudzający, który oferuje trwały efekt modelowania sylwetki i nie wymaga rekonwalescencji.

Body wykorzystuje prąd bipolarny RF (radiofrekwencja) i podciśnienie w celu przegrzania tkanek skóry (stymulacja włókien kolagenowych) i tkanki tłuszczowej (przyśpieszenie metabolizmu). Nowością są ultrakrótkie impulsy HV (prąd RF o wysokim napięciu i dużej amplitudzie) wyzwalane na koniec każdego cyklu, zassania. Impulsy HV powodują uszkodzenie błon komórek tłuszczowych (trwałą elektroporacja), co gwarantuje trwały rezultatu zabiegu. Uszkodzone komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu w drodze apoptozy.

  >>> Body - szczegóły

Body FX modelowanie sylwetki zabieg na ciało warszawa


> Modelowanie Sylwetki - odchudzanie konkretnych obszarów ciała, modelowanie sylwetki, likwidacja tzw. pakietów tłuszczowych

>> Kriolipoliza - najlepszy zabieg odchudzający bazujący na tzw. zamrażaniu tkanki tłuszczowej (efekt kriolipolizy)
Kriolipoliza - największy obszar zabiegu (2 obszary, każdy o wymiarze około 25X20cm), wydajne generatory zimna i podciśnienie gwarantują najlepsze rezultaty - zabieg nie wymaga powtarzania.

Zjawisko kriolipolizy polega na uszkodzeniu komórek tłuszczowych poprzez długotrwałe wystawienie na działanie niskiej temperatury. Uszkodzone komórki tłuszczowe są usuwane naturalnymi mechanizmami organizmu. Skuteczna kriolipoliza wymaga temperatury ok minus 8 stopni i musi trwać około 60-70 minut żeby skutecznie niszczyć komórki tłuszczowe. Dzięki zassaniu obszaru ciała poddanego mrożeniu CoolTech jest w stanie osiągnąć znacznie lepszy efekt odchudzania, ponieważ zassanie ogranicza dopływ krwi do tkanki tłuszczowej która stanowi silny czynnik ogrzewający.

>>> Kriolipoliza szczegóły

cooltech kriolipoliza  


 

Jeżeli znaleźli Państwo to czego szukali to prosimy o kontakt - zarezerwujemy dogodny dla Państwa termin w wybranym gabinecie na bezpłatną konsultacje w zakresie Modelowania Sylwetki:

  • Warszawa - ul. Filtrowa 30 lok. nr 28, tel. 22 425 25 28, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l

 


 

 Jeżeli potrzebujecie Państwo więcej informacji odnośnie zabiegów Modelowania Sylwetki, to zapraszam do bezpośredniego kontaktu :)

zabiegi odchudzające, które działają

   

  Karolina Pociask tel. 604 496 321, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.